فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان پارس آباد:

۱۷۳ هزار نفر در حوزه انتخابی شهرستانهای پارس‌آباد و بیله‌سوار اصلاندوز واجد شرایط رای دادن خواهد بود

مردم هوشمند و با بصیرت پارس آباد آماده خلق حماسه ای تاریخی در مشارکت و حضور در صفوف رای گیری هستند

به گزارش پایگاه خبری پارس آبادنیوز:حاجی پور فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابی شهرستانهای پارس آباد بیله سوار اصلاندوز مغان از ۱۷۳ هزار نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه این سه شهرستان خبر داد و گفت: برای این حوزه انتخابیه ۲۵۴ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.

حاجی پور افزود: بیش از ۳۰۰۰ نفر در قالب عوامل هیئت‌های اجرایی هیئت‌های نظارت و نیروهای انتظامی و هیئت های بازرسی در امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان پارس آباد همکاری خواهند نمود.

فرماندار شهرستان پارس آباد از رقابت ۲۰ نفر در حوزه انتخابیه شهرستان های پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز برای کسب کرسی مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: اسامی ۲۶ نفر از نامزدهای انتخابات در روز بیست و سوم بهمن ماه اعلام شد که تا کنون ۶ نفر از این نامزدها رسما انصراف خود را از ادامه روند رقابت ها به ستاد انتخابات اعلام نمودند.

حاجی پور با بیان اینکه جمعیت شهرستان پارس‌آباد بر اساس سرشماری سال ۹۵ بیش از ۱۴۵۰۰۰ نفر می باشد، گفت: در شهرستان پارس آباد ۱۰۷ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند که این رقم در شهرستان بیله سوار ۴۲ هزار نفر و در شهرستان اصلاندوز ۲۴ هزار میباشد.

وی همچمین از پیش بینی ۱۳۲ شعبه اخذ رای در این شهرستان خبر داد و گفت: از این رقم ۱۲۴ شعبه در قالب شعبات ثابت و ۱۸ شعبه به شکل سیار خواهد بود، مضاف بر اینکه ۷۹ شعبه فرعی برای حوزه شهرستان بیله سوار و حوزه فرعی اصلاندوز ۴۳ شعبه پیش بینی شده است.

رئیس هیت اجرایی انتخابات حوزه شهرستان های پارس آباد بیله سوار و اصلاندوز با اشاره به اینکه یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز دوم اسفند برگزار خواهد شد، گفت: متولدین دوم اسفند سال ۸۰ به بعد که ۱۸ سال تمام خواهند داشت می توانند برای اولین بار در رای گیری شرکت و در سرنوشت کشور خود سهیم باشند.

حاجی پور با بیان اینکه مردم شهرستان پارس آباد مردمی هوشمند و با بصیرت هستند،تاکید گرد: در روز دوم اسفند ماه همچون حضور پر رنگ خود در مراسم سردار دلها و راهپیمائی شکوهمند ۲۲ بهمن ماه ، با مشارکت حداکثری در انتخابات ضمن اعلام پشتیبانی خود از نظام و ولایت فقیه ، پاسخی کوبنده و رسا به دشمنان خواهیم داد.

منبع: ارس رسا

انتهای پیام/