“علی منفرد” بیست و چهارمین شهردار پارس آباد مغان شد

بیست و چهارمین شهردار شهر پارس آباد مغان پس از گذشت ۷ ماه با حضور معاون عمرانی استانداری اردبیل و جمعی از مسئولان شهرستانی معرفی شد.

به گزارش پارس آباد نیوز، روز سه شنبه ۱۸ تیرماه طی مراسمی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان مرزی پارس آباد “علی منفرد” به عنوان شهردار جدید شهر پارس‌آباد مغان معرفی شد.

در این مراسم که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل، معاون اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری، امام جمعه و سایر مسئولان شهرستانی حضور داشتند، مسعود امامی یگانه معاون عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به اینکه شهرداری‌ها در ارائه خدمات شهری به شهروندان تلاش جدی کنند، گفت: شهرداری‌ها باید تلاش حداکثری در راستای ارائه خدمات شهری به‌ویژه تنظیف معابر داشته باشند.

وی به برنامه زمان‌بندی شهرداری‌ها در راستای ساماندهی ورودی‌ها و خروجی‌های شهرها تاکید کرد و افزود: ما به شهرداری‌ها تاکید کرده‌ایم که برنامه‌ زمان‌بندی برای ساماندهی ورودی‌ها و خروجی‌های و به ویژه ارائه خدمات مطلوب به شهروندان تنظیم کنند.

امامی از اختصاص ۲۰ میلیارد تومان به شهرداری‌ها طی سه ماهه اول امسال خبر داد و گفت: امیدواریم اختصاص این اعتبارات نویدی در راستای گشایش تامین اعتبارات مورد نیاز شهرداری‌ها شود.

معاون عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه ۱۰۰‌ میلیارد تومان در راستای سرمایه‌گذاری شهرداری‌ها در اختیار استان قرار خواهد گرفت، اظهار کرد: این اعتبارات به صورت گلوبال در اختیار استان قرار خواهد گرفت و از سوی استان به شهرداری‌ها در راستای سرمایه‌گذاری اعطا خواهد شد.

وی به اشاره به شهرداری‌ پارس‌آباد تصریح کرد: برای شهرداری‌ پارس‌آباد نیز در سه ماهه اول سال جاری نزدیک ۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولت اختصاص یافته است که امیدواریم این اعتبارات تا پایان سال جاری ادامه‌دار باشد.

امامی یگانه در پایان خطاب به شوراهای شهر پارس آباد تاکید کرد: اعضای شورای اسلامی شهر پارس آباد باید با انسجام و همدلی در کنار هم در خدمت‌رسانی به مردم پیش‌قدم باشند و از هر گونه اختلاف و تفرقه پرهیز کنند.

امام جمعه پارس‌آباد نیز در این مراسم گفت: حقوق کارگران شهرداری نزدیک ۸ ماه است عقب افتاده و این قابل قبول نیست و از شهردار جدید انتظار رسیدگی و پرداخت حقوق معوقه بخصوص کارگران شهرداری را دارم.

حجت الاسلام سید سعید رشادی با بیان اینکه چهره شهر آبروی ماست، افزود: متاسفانه بیشتر خیابانها و کوچه های شهر پارس آباد هنوز خاکی است و آسفالت ریزی نشده است این در حالیست که کارخانه آسفالت در کنار این شهر قرار دارد.

وی ادامه داد: اختلاف بین شوراها خوب نیست، بنده به عملکرد شورای شهر و شهرداری نمیخواهم ورود کنم. اما اگر حرفی درباره شورای شهر و شهردار میزنم از باب ارشاد است.

امام جمعه پارس‌آباد با اشاره به تندیس شهریار در پارس‌آباد تصریح کرد: اینکه می گویند شورای شهر مانع از دادن مجوز نصب تندیس شهریار می شود، برای من قابل قبول نیست، چرا که مجوز نصب این تندیس را شورای فرهنگ عمومی می‌دهد.

در این مراسم از زحمات احمد مولایی مطلق که هفت ماهی بود سرپرستی شهرداری پارس آباد را برعهده داشت تجلیل شد و در ادامه علی منفرد بعنوان بیست و چهارمین شهردار شهر پارس آباد مغان معارفه شد.

انتهای پیام/