راهپیمایی روز جهانی قدس در پارس آباد برگزار شد

راهپیمایی روز جهانی قدس، پرشکوه تر از سالهای گذشته در شهرستان مرزی پارس آباد برگزار شد.

بابک آدیگوزلی/ به گزارش پایگاه خبری پارس آباد نیوز ، ظهر امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور حداکثری مردم ولایی و روزه دار شهرستان مرزی پارس آباد برگزار شد.

بارش شدید باران و رگبار هم مانعی برای مردم در راهپیمایی نشد و اقشار مختلف مردم خصوصا عشایر غیور نشان دادند که پشتیبان ولایت فقیه بوده و همواره در کنار مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین هستند.

راهپیمایی روز قدس از دو مسیر میدان سپاه و روبروی پمپ بنزین جدید شروع شد و مردم با سردادن شعارهای « مرگ بر آ مریکا » و « مرگ بر اسرائیل » خشم و انزجار خود را از رژیم کودک کش اسرائیل و حامیانش اعلام کردند.

علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد بعنوان سخنران این مراسم در مصلای امام خمینی (ره) ضمن تشکر از حضور پرشکوه و اتحاد و وحدت مردم، اظهار کرد: مردم شریف شهرستان مرزی پارس آباد با حضور ارزشمند خود و با وحدت و اتحاد و یکپارچگی و ولایت مداری شان ثابت کردند که همیشه در صحنه حاضرند و پشتیبان ولایت فقیه هستند.

وی با اشاره به اینکه روز قدس، نماد صبر و استقامت است، گفت: مسئله قدس، مسئله اسلام است و نه تنها در فلسطین خلاصه نمی شود بلکه مسئله تمامی مسلمانان جهان، مسئله فلسطین است.

فرماندار شهرستان پارس آباد در خصوص اینکه امروزه باید فرهنگ مقاومت و فرهنگ مقابله با تحریم در جامعه نهادینه شود، بیان کرد: آمریکا بدنبال ایجاد جو علیه کشور جمهوری اسلامی ایران است اما ایران اسلامی با اقتدار و پشتیبانی مردم تمام تهدیدات بیرونی را خنثی می کند.

علایی با اشاره به اینکه دفاع از مظلومین یکی از برنامه های اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: ایران اسلامی با تاثیر گرفتن از فرامین قرآنی و اسلامی حمایت خود را از مظلومین نشان داده و در مسئله فلسطین هم همواره در کنار این مردم ستم دیده و مظلوم خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری پارس آباد نیوز، قرائت قطعنامه در ۴ بند خوانده شد و با تکبیر « الله اکبر خامنه ای رهبر » مورد تایید حاضرین قرار گرفت.