با حضور استاندار اردبيل؛

درمانگاه عمومی خاتم الانبیا شهرستان پارس آباد افتتاح شد

با حضور استاندار اردبیل و معاون موسسه خدمات تامین درمان بسیجیان، درمانگاه عمومی خاتم الانبیا بسیج شهرستان پارس آباد با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری پارس آبادنیوز؛همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی درمانگاه عمومی خاتم الانبیا بسیج شهرستان پارس آبادمغان افتتاح و به بهره برداری رسید.

استاندار اردبیل در آئین افتتاح این درمانگاه با بیان اینکه سند جامع سلامت استان تهیه شده و بعد از اتمام پروژه روند آن باید بهبود پیدا کند، گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان با سرعت بیشتری به سمت توسعه حرکت کنیم.

اکبر بهنام جو با اشاره به اینکه مصمم هستیم تا پروژه های شهرستان پارس آبادمغان را با شتاب بیشتری پیش ببریم از شروع عملیات اجرایی چهار خطه گرمی تا بیله سوار بطول ۳۸٫۵ کیلومتر توسط قرارگاه خاتم الانبیا خبر داد.

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد نیز در آیین افتتاح درمانگاه خاتم الانبیا اظهار کرد: این درمانگاه در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۴۰ مترمربع با زیربنای هزار و ۵۰۰ مترمربع در سه طبقه و با اعتبار پنج میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

سرهنگ پاسدار حسن نوری گفت: درمانگاه عمومی خاتم الانبیا بسیج شهرستان پارس آباد شامل بخش‌های مختلف مطب‌های عمومی، تخصصی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی، داروخانه، اورژانس خواهران و برادران، مامایی و روانشناسی است که در فاز نخست بخش‌های عمومی آن به بهره‌برداری رسیده و بخش‌های دیگر نیز به صورت مرحله‌ای راه‌اندازی خواهد شد.

در آیین افتتاح درمانگاه خاتم الانبیاء بسیج شهرستان پارس آباد که روز پنجشنبه برگزار شد معاون موسسه خدمات تامین درمان بسیجیان، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان، فرماندار، امام جمعه جدید پارس آباد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

منبع: آران مغان

انتهاب پبام./