جشن چهل سالگی انقلاب:

حضور پرشور و گسترده مردم پارس آباد مغان در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باشکوه تر از همیشه در تاریخ مغان ثبت شد.

مردم ولایی و انقلابی و عشایر غیور شهرستان پارس آباد با شکوه تر از سالهای گذشته در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور خود در راهپیمایی مردمی بار دیگر با فریاد «مرگ بر آمریکا » و «مرگ بر اسرائیل » خشم و انزجار خود از استکبار جهانی و پایبندی به نظام جمهوری اسلامی را به نمایش کشیدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پارس آباد نیوز، صبح امروز مراسم  راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور مردم ولایی و انقلابی و عشایر غیور شهرستان پارس آباد با شکوه تر از سالهای گذشته در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور خود در راهپیمایی مردمی بار دیگر با فریاد «مرگ بر آمریکا » و «مرگ بر اسرائیل » خشم و انزجار خود از استکبار جهانی و پایبندی به نظام جمهوری اسلامی را به نمایش کشیدند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پررنگ‌تر از سال‌های قبل از دو مسیر میدان سپاه و روبروی پمپ بنزین جدید به طرف چهارراه امام خمینی (ره) شروع شد و مردم شهرستان پارس آباد به دشمنان اسلام و استکبار جهانی نشان دادند که مشکلات اقتصادی و معیشتی هیچ گاه آنان را از انقلاب جدا نخواهد کرد.

حجت الاسلام سید سعید رشادی، امام جمعه شهرستان پارس آباد در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، اظهار کرد: مردم شهرستان پارس آباد با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اعلام کردند که پای ارزش‌های انقلاب و اسلام تا آخرین نفس ایستاده‌اند و خواهند ایستاد.

وی گفت: اگر دشمن در طول ۴۰ سال نتوانسته به هدف‌های شوم خود برسد، منبعد هم نخواهد رسید چرا که مردم صاحبان اصلی این انقلاب هستند.

امام جمعه شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم، بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در عرصه علمی رتبه ۱۶ جهان است و از نظر فرهنگی، فرهنگ ایران اسلامی در اقصی نقاط جهان هوادار دارد.

حجت الاسلام رشادی ادامه داد: در عرصه دینی تنها کشوری هستیم که می‌توانیم قاطعانه بگوییم که قانون اساسی کشورمان برگرفته از قرآن و احادیث معصومین و تنها کشوری هستیم که حاکم آن، ولی فقیه یعنی نائب امام زمان (عج) است.

وی افزود: در عرصه عدالت اجتماعی و در ارتباط با برگزاری انتخابات و همه پرسی رتبه اول دنیا را کسب کرده‌ایم و توانسته‌ایم مردم سالاری دینی را محقق کنیم.

امام جمعه شهرستان پارس آباد تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در عرصه نظامی صاحب فناوری و ۱۰۰ درصد خودکفا شده است، بطوری که در بحث موشکی قدرت برتر منطقه هستیم.

حجت الاسلام رشادی در خصوص اینکه ضامن استقلال، اسلامیت و اقتدار کشور ولایت فقیه است، گفت: ولایت فقیه در طول ۴۰ سال همواره توانسته است کشور را از بحران‌ها نجات داده و رهبری کند و همواره نقش محوریت را در حفظ انسجام ملت و یکپارچه مردم و حفظ ارزش‌های انقلابی و دینی ایفا کند.

وی اظهار داشت: امروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم در حالی که از لحاظ امنیتی در بحران‌ترین و ناآرامی‌ترین نقطه جهان، آرام‌ترین نقطه کشور به برکت عنایت پروردگار، دعای شهیدان و در سایه فداکاری‌های سربازان امام زمان (عج) هستیم و این موضوع مایه تعجب تمامی کشور‌های جهان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پارس آباد نیوز، اجرای سرود همسرایان فجر ۱۳۵۷ نفری دانش آموزان و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل از برنامه‌های راهپیمایی امروز بود و در آخر قطعنامه در هشت بند قرائت شد و مورد تایید حاضرین قرار گرفت.