آنچه در شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد گذشت+عکس

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد امروز با حور مسئولان در دفتر امام جمعه پارس آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پارس آبادنیوز؛در این جلسه فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد نیز به عملکرد یک ماهه سپاه این شهرستان اشاره کرد و خواستار استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ماه محرم از سوی اداره ارشاد شد.

 

در این جلسه، سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد نیز پیشنهاد دادند در ماه محرم عزای عمومی در فضای باز و با فاصله بهداشتی برگزار گردد.

امام جمعه پارس آباد در این جلسه ضمن انتقاد از مسئولین انتقاد افزود: که یکی از مسئله مهم و دستورالعمل‌های جلسه قبلی مسئله عفاف و حجاب بود که متاسفانه هیچ کدام از مسئولین در این مورد گزارشی ارائه نکردند.

حجت الاسلام باقری بنابی همچنین به برگزاری مراسمات ماه محرم اشاره کرد و گفت: مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام نحوه برگزاری آن به ستاد مبارزه با کرونا بستگی دارد و ما هم مطیع امر رهبری هستیم .

وی در مورد حکاکی تصاویر اموات زن بر روی سنگ مزار ها اظهار کرد: در حالی شهرستانی نیست که حکاکی تصویر زن روی سنگ مزار آن باشد اما متاسفانه در شهرستان پارس آباد به این مسئله رسیدگی نمی‌شود.

امام جمعه پارس آباد همچنین از طلبه ها و پاسداران این شهرستان که اموات کرونایی را کفن و دفن می کنند قدردانی کرد و ضمن انتقاد از عملکرد مسئولین گفت: طلبه‌ها و پاسداران بدون هیچ چشم داشتی این کار را انجام می‌دهند و باید شما مسئولین نیز مایه دلگرمی این عزیزان باشید.

بنابی تصریح کرد: متاسفانه از اول شیوع بیماری کرونا هیچ مسئول شهرستانی از این زحمتکشان که جان خود را برای سلامتی مردم به خطر انداخته اند تقدیر نکرده است.

انتهای پیام/

منبع: آران مغان